judita

On může, já nikoliv

Má sestra neustále kontaktuje milostnými smskami mého manžela. Jemu se to líbí a opětuje stejně. Číst o lásce k ní, když já s ním mám 2 děti je velmi bolestné. Co mám udělat?Ona se mi vysmívá a on to nechce řešit. Nechci se chlubit, ale vypadám lépe než sestra, mám více"v hlavě", ale mám starosti s rodinou a nejsem již plná vášně a flirtů jako na začátku manželství…Mám stále odpouštět?Jak dál?JAk to snášet a neponižovat se..Vždy slíbí, že to skončil, ale za půl roku je to znovu…

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Moje tipy ikdyž do toho nevidim …

  1. možnost ignorovat to ,ale asi to není jednoduché a mohlo by se to i zvrtnout
  2. možnost zapojit SVÉ ženské zbraně a prostě jí trumfnout a vyhnat zaběhnutý stereotyp, ač je to asi náročnější , mohlo by to mnohému pomoct

3.možnost pište si někým pikantnosti i vy ,myslím , že se aspon zamyslí 🙂
Doplňuji:
4.ještě mě napadlo najděte sestře přítele ,který ji na ty avantýry nedá čas

Další odpovědi
Andělé

Milá Judito,
sama jsem se dlouho plácala,než jsem konečně dokázala manžela opustit. Sice z jiného důvodu než Vy,ale svým způsobem Vám rozumím. S nevěrou zkušenosti nemám,ale ve Vašem případě jde v podstatě o to samé-nenechat si ubližovat,přestat se ponižovat a najít odvahu odejít. Najít sama sebe a mít se ráda…Pokud jste lhostejná sama k sobě,bude k Vám lhostejné i okolí.
Nabízím Vám svůj úhel pohledu,který možná nemusí být ten nejlepší,ale aspon o tom popřemýšlejte…
Také jsem prožila plno bolesti,ale nedovedu si představit bolest z nevěry a ještě k tomu s mou sestrou. Špatné vztahy se sestrou jste měly i před Vaším manželstvím nebo až v jeho průběhu?
Vím,že se lehce radí a hůře koná,ale život Vám ukazuje,že si sebe nevážíte a nemáte ráda. Vůbec to není laciné,ba naopak. Sebeláska Vám změní život k lepšímu,věřte mi.Vyrovnat se s tím bude těžké,ale zůstat v takové situaci bude ještě těžší.
Začněte si pěstovat vztah sama k sobě. Kupte si třeba krásné kozačky na podpatku,něco na sebe,jedte sama s dětmi na vánoč.trhy,sejděte se s přáteli,zajděte si někam večer,klidně na zábavu,at manžel hlídá.Ted před Vánoci bych se snažila bolest potlačit,nehádala bych se s ním,dokonce bych ho ignorovala. Najděte si pro sebe jakoukoliv činnost,at se co nejméně trápíte.Ale hl.si denně říkejte,že se máte ráda i se svými chybami.Stojíte přeci za to,ne?:-) Pěstěte sebe,i svou duši 🙂
Ale po Vánocích bych od manžela odešla. Pokud to nejde hned,hledala bych řešení,jak co nejdříve nadobro odejít.
Sestra,která by spala s mým manželem a ještě se mi vysmívala,by u mě skončila. V duchu se učte ji odpustit,at netrápíte sama sebe,ale k tělu si ji už nepřipouštějte. Jednou si ji „ten nahoře“ pořádně vyškolí.
Všude je něco,ale jsou jisté hranice,které se nesmějí přejít. Kdo je přejde,je na cestě do pekla. Ale vždycky dostaneme šanci,znovu najít tu správnou cestu..
Zachovejte si svou důstojnost,ne­klesejte pod svou úroven,vztyčte hlavu a nemějte strach. Ten mě osobně provázel celý život a také mi nejvíce ublížil. Nebojte se,jděte vpřed a neotáčejte se…
At uděláte cokoliv,i když zůstanete s manželem,je jen a jen Vaše rozhodnutí.
Přeji Vám,at najdete sílu,klid a lásku k sobě.Až ji najdete,už Vás nepustí a bude Vám dobře.
Hodně štěstí a takové Vánoce,jaké si přejete…:-)

Drap

Tady každá rada drahá. Pokud neni rozumná řeč ani se sestrou ani s manželem, tak by asi nebylo k zahození v příhodné chvíli oslovit manžela a společně navštívit některou manželskou poradnu. Toto je poměrně zvláštní spletenec vztahů osobních a rodiných, takže odborník by to snad mohl rozmotat.

Ella

víte co? sestru bych normálně propleskla, ať se probere! zeptala bych se manžela, jestli mu to není blbý psát si milostné sms s vaší sestrou a proč to dělá. pokud mu to blbý není, tak bych mu oplatila stejnou mincí, třeba mu to dojde..

venkovan

Možná je to tím, že vypadáš lépe než sestra a máš více v hlavě než ona.
Jinak je to blb – se sestrou manželky si začínat.
Sestře porovnej ciferník, manželovi nakopej rozkrok a seber děti a pryč od nich. Odpouštění není v této situaci cesta, jen se tím ponižuješ a oni toho zneužívají.
No a nešmíroval bych mu mobil.

iceT

Nedávno jsem v jednom filmu viděla bezva scénu jak se žena vracivší o něco dříve z práce načapala svého přítele in flagranti s jinou a nemeškala,popadla sokyni za vlasy a nahou ji vyvlekla ven na ulici a ještě jí nabančila pěstí…
Tímto vás nechci navádět k násilí,ale mě kdyby se někdo vysmíval, a v takové situaci asi by mi ruply nervy.Na druhou stranu,ten pocit zadostiučinění by byl asi skvělý.

Píšete ale,že si pouze vyměnují sms,tak to nelze až tak úplně považovat za milenecký vztah,ale chápu,jak se cítíte.
Já bych si pořídila novou simkartu,a posílala bych manželovi žhavé smsky,třeba vám na ně bude odpovídat a takto bych ho provokovala.
Taky bych si jeden den v týdnu udělala večer čas a vyrazila bych fifintěná ven,třeba jen ke kamarádce,ať se manžel chytí za nos.Když on může flirtovat,tak vy můžete taky…Ovšem s tím,že vy budete mít čisté svědomí.

Deli

To je strašné… Nedokážu si to ani představit. Pozvala bych je na kávu a oba je zcela vážně požádala, aby s tím přestali, pokud Vás mají rádi, že Vám to ubližuje.
Bez scén, pláče… Jen stroze požádat. Třeba jim to dojde! Aspoň doufám. A Vy se držte, Judito a potlačte touhu manžela praštit pánví a sestře vyškrábat oči.

baghira

Nenapadlo tě, že se jen tak štengrují? Že z toho jenom mají srandu, a ty to zbytečně bereš vážně?

Kromě toho – jak víš, jaké dostává manžel SMS? Takhle ctíš jeho soukromí?