On mi vsak povedal ze viacerym vaznom pisali pravnici ze pojdu domov skor ze ma byt nejaka amnestia

Nejlepší odpověď
kropitko

Už jsem na otázku amnestie odpovídala včera,,,letos pokud se nic nestane,tak žádná nebude,pokud nebude ani příští rok,tak se taky nic nestane…souhlasím se Standou,pokud jste měla na mysli amnestii na Slovensku,tak příště položte dotaz srozumitelněji a pokud možno,ne na díly…

Další odpovědi
standa

Pokud nemáte na mysli vězení na Slovensku (kde nemám přehled o případných amnestiích), tak v Česku se žádná amnestie nechystá ☹