mezera

On-line poker a daně?

Mám dotaz: pokud hraju v herně PokerStars a jsem občanem ČR a trv. pobyt mám v ČR a fyzicky sedím u počítače při hře v ČR a vložím v ČR na účet 10.000,–Kč a pod 2 dnech budu mít vyhranými hrami na účtu 30.000,–Kč musím zaplatit nějako daň? a komu a jakou? z výhry nebo ze všech peněz co budu vybírat? tedy když vložím např. 10.000,–|Kč a prohraju na 9500,–\kč a budu vybírat musím zapolatit daň z peněz cop mi zbyly?

Odpovědi
Awe

Podle zákona by si měl daň zaplatit a to na našem úřadě…Teda pokud se nepletu…Ale s tím bych si hlavu nelámal pochybuju že budeš mít takový obrat