Mell

On..Co s tím dělat

Ahoj, zas je tu trápení s klukem. Chtěla jsem mu napsat že ho mám ráda ale nejdnou vidím ve vztahu.On se mě zeotal jak se mám a já že zklamaně. Ptal se proč a já mu řekla že kvůli klukovi a on mi napsat že přeje at se to vyřeší. Ale on neví že je to ty. Nevím co dělat..Prosím pomocte mi
Doplňuji:
Pardon za chyby.

Nejlepší odpověď
Drap

Jestli jsi mu to řekla obdobným způsobem ,jako jsi napsala tuto otázku, tak se nediv že tomu zcela neporozumněl. Zkus to znovu a jasně !

Další odpovědi
štamgast

Tak v prvé řadě se nauč ČJ. Tak mu napiš, že je to on, řekni mu ten problém, a když si to přeje, tak ať to splní.

Všeználek

Na tohle žádné rady nepomůžou.

Taky jsem zamilovaný a nevím jak jí to mám říct…přes FaceBook nebo jiné sociální sítě mi to příjde ubohé, tak jí to chci říct do očí.Čekám jen na správnou chvíli.Když počkáš možná bude nějáká chvíle kdy mu to říct ale to čekání může být věčné. (můj případ)

Jsem s ní nejlepší kámoš a ona ví že chci něco víc.Ví že ji chci ale taky se jí to bojím říct (mám strach z odmítnutí) nejde to tak,jak to člověk vidí v televizi.Prostě to chce asi čas.