rrihamirek1

Omylem sem roztrh obálku i s dopisem, je šance to nějak slepit?!

Byl to úřední dokument, z banky, takhle se to nedá číst.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Když jde toto: http://zpravy­.idnes.cz/tovar­nik-neprijde-o-tasku-skartovanych-penez-expertka-je-poslepovala-1zf-/zahranicni.as­px?c=A101213_150716_zah­ranicni_abr tak určitě slepíš i dopis z banky. Počítám, že ten neprošel tak devastujícím roztržením.

Další odpovědi
Mravenec

Jak si mohl roztrhnout obálku proboha? A kolikrát, že by 50×, že to nejde číst?

Prostě ty dva kusy hoď k sobě a těch pár řádku odhadni…

Kategorie Technická věda není zrovna ideální.

ReHu

Šance by byla, kdyby ses vzpamatoval.
Šance také bude, když vezmeš do ruky průhlednou izolepu a nůžky a dopis slepíš.