Convallaria

omylem jsem si na Nokii nainstalovala aktualizaci softwaru

Omylem jsem si nainstalovala novou aktualizaci Softwaru a teď to na mě mluví anglicky a já anglicky neumím. Nevíte nějaký jednoduchý způsob jak tu aktualizaci odinstalovat aby tam bylo, to co tam bylo na začátku, když sem ten mobil dostala?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejpravděpodobněji máte mobil z šedého dovozu, kde byla čeština dodána prodejcem.

Musíte změnit produktový kód, aby se tvářil jako mobil pro český trh a znova aktualizovat firmware.

Tímto krokem příjdete o záruku

http://forum.mo­bilmania.cz/vi­ewtopic.php?p=40552­8#p405528

V servisu za to dáte kolem 500 kč a o záruku přídete stejně

Další odpovědi
RomanP

V servisu Nokie vám za poplatek 500 korun nahrají opět češtinu