Rudík 12

Omylem jsem použil dámské toalety. Můžu mít problém?

Nedávno se mi stalo, že jsem omylem vstoupil na fámské toalety. Asi mě viděla kamera. Hrozí mi nyní někaký trest/problém?

Nejlepší odpověď
autacek

Jestli jsi nevzbudil veřejné pohoršení, tak ti to projde.

To já zažil se zájezdem frontu bab i na pánský klozet, neb to šlo rychleji než jen při dámské variantě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Se mi jednou stalo na zábavě… S kolegy u zdi a za námi ženský hlas „Dobrý den pánové, nebude vadit, když skočím k vám, že ne?“ Měl jsem cukání odpovědět že mezi námi klidně uděláme místo, ale než jsem se v tom šoku dopracoval k rozumné myšlence, už byla v kabince.

Rudík 12

Myslím si, že mi nic nehrozí. Ale pro jistotu se zkusím zeptat.

plebs

Záleží také jakou máš orientaci

Reganois

Jsou ženy, které kvůli frontám chodí na pány. Pokud jsi nevyvolal pozdvižení, buď v klidu a příště si zkontroluj symboly.