jana91

Omylem jsem o zed otrela kolo od jizdniho kola. Jak umyt?

Ahoj, omylem jsem o bilou zed otrela kolo od jizdniho kola. Jak to mam umyt aby to neslo poznat a barva neslezla? Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Zed je otrena na normalni zdi v panelovem byte, gumou od kola, malovano bilou barvou.

Odpovědi
ten který je

Nějak Vaší otázce nerozumím,ale pokud jste odřela zed jízdním kolem,tak bych zkusil koupit školní křídu a otěr zabarvit křídou.

zjentek

jde o to, jestli´s to otřela někde o stodolu nebo o fasádu a nebo třeba někde „uvnitř“ o světlou sádrokartonovou stěnu, hlavně teda jde o to, čím to postižený místo bylo původně malovaný a z toho by se dalo vycházet- na fasádě to můžeš zkusit jemně něčím „obrousit“, třeba kusem tvrdýho hadru

ReHu

Ta zeď je vnitřní nebo vnější?
Kolo bylo čisté a šmouha je od gumy nebo od hlíny?

anonym

Zjentku,ona nemá tvrdej hard,páč nenosí trenky.

zjentek

Co to povídáš? To já znám jednu, o kterou by sis neotřel ani kolo ..říká se jí „měkký trenky“