bolak

Omrzí člověka v průběhu života televize, když se na ní kouká prakticky denně?

Nejlepší odpověď
iceT

Podle toho jestli na ni kouká nebo tv používá jen jako kulisu.

Další odpovědi
anonym

Určitě – třeba mně se stihne televize omrzet i za jeden večer.

quentos

Evidentně ne. Moje babička na ni odevzdaně čučela až do smrti.

mosoj

Tak já myslím že na prvním místě v omrzení jsou „Odpovědi “.

kapka

Asi jak koho. Já ale na televizi, přísahám, nekoukám. Teď nám delší dobu dokonce ani nejde a nevadí mi to, před tím na ni koukaly děti /od sedmi na ty dětské pořady/ a manžel, když byl doma. Já jsem si ji sama nezapínala.
Na seriály už nekoukám a zprávy si přečtu na netu. Film si taky najdu na netu a můžu ho kdykoli vypnout a zase zapnout. Sedět před televizí přesně od do, to se mi nedaří, nic nevidím pak celé. A na to, abych si pořady nahrávala a pustila pak v klidu, nemám techniku. :)

lukas.zmizik

mne omrzela tak, že už deset let žádnou nemám

marci1

Koukat na ni ne, ale sledovat ji zapnutou, to je jen pro velmi otrlé ! 🙂