Rokio

Omluví se ten řidič alespoň jelenovi?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/liberec/zpra­vy/video-jelen-skon-auto-brzdy.A220913_131­854_liberec-zpravy_jape
zdroj: idnes.cz

Ten řidič ho málem přejel. To je objektivní pravda.

Odpovědi
Filip84

Vytiskni tento dotaz, jdi zítra za psychiatrem (urgentně!), ať Ti upraví medikaci. Zjevně nezabírá.

zjentek

Rokio, tento jelen tam přistál. Bůh ví, kam měl původně namířeno. Ale z nějakého důvodu pak přistál právě tam. A málem mu urazili sedátko. Takže někde v lese je jelen s poruchou. A nelze vinit pilota vynikajícího služebního vozu. Kdyby jelen před přistáním přemýšlel, nestávalo by se. Podobnou situaci jsem již zažil i já a omluva tehdy vůbec nepřipadala v úvahu. Možná byla už jen modlitba. Škoda na BMW 80k a víš jak voní mozek když se škvaří na zbytcích rozpáleného halogenu? Nijak zvlášť, nic si z toho neodneseš. Buď rád že neviděls „více“. 🤷‍♂️