Retko

Omezit zobrazovani obrazku ve Firefoxu

Vim ze v Opere to bylo jednoduchy, jednym tlacitkem, ale Operu uz nepouzivam.

Neni na Firefox nejaky doplnek?? Pokud vite, podelte se prosim. Dekuji
Doplňuji:
Uz jsem to nasel. Ale diky za odpoved. Pouzil jsem doplnek web developer.

Odpovědi
petr83

Dobrý den,
jestli vám jde o zakazaní nacitani obrazku tak to samozrejme jde.
Staci kdyz v menu najedete na nástroje->moznosti
Tam si najdete zalozku obsah a zde najdete polozku automaticke nacitani obrazku, staic odeskrtnout a je to…
Bohuzel v dnesni dobe jsou webove stranky hlavne tvoreny obrazky. Takze bych to nedoporucoval..

Pokud jste mel na mysli jinou funkci upresnete prosim otazku