karbo

OMBUCMAN-ka,nevíte jméno?

Dobrý den,nevíte jméno nové Ombucmanky po zemřelém panu
Motejlovi?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Úřad Ombudsmana bude nyní vykonávat jeho současná zástupkyně Jitka Seitlová . Zastupovat budu až do vyřešení nových personálních otázek," uvedla Seitlová v květnu .

Pavel Varvařovský-nový ombudsman
Nikdy nebyl členem žádné politické strany ani politického hnutí.

Koncem srpna 2010 byl Senátem Parlamentu ČR nominován na funkci veřejného ochránce práv a dne 7. září 2010 byl do této funkce zvolen Poslaneckou sněmovnou Parlamentu ČR. Slibem složeným do rukou předsedkyně Poslanecké sněmovny dne 13. září 2010 se této funkce ujal.

Další odpovědi
hanjimka

JUDr.Pavel Varvařovský