Olympus mju 9010 vs Panasonic tz 8 a 10…

Chtěl bych si koupit foták jestli by mě někdo neporadil.. známej říká Olympus nebrat..

Nejlepší odpověď
mosoj

Panasonic bude opravdu technicky o něco výše.

Osobně bych volil TZ 10

  1. Mimo automatických režimů má i poloautomatické a plný manuální režim.
  2. Objektiv má o něco lepší vlastnosti zejména na dlouhém ohnisku.

3.Je vybaven modulem GPS. Do exifu fotografie přidává souřadnice GPS. Snímek je kdykoliv identifikovatelný i z hlediska místa pořízení.

Další odpovědi
anonym

Zrovna v tuto chvíli probíhá slevový výprodej na mall. http://www.ma­ll.cz/listy/vy­prodej-foto/ Já koupil sony a jsem max spokojen. Olympus znám z televizních reklam, sony mě doporučili lidé.

Zdroj: http://www.ma­ll.cz/digital­ni-kompakty-opticky-zoom-4-10/panasonic-lumix-dmc-ls85-silver?v=420429

rosa

Kdybych si měla vybrat já, zvolila bych Panasonic. Také říkám, Olympus nebrat, protože jsem jej měla 2 roky a měsíc a už nefungoval. Oprava by stále více jak nový. Panasonic je o několik tříd výš.