Niikii

Olympiáda z angličtiny pro 9. ročník ☹

Ahoj zítra máme olympiádu z anglčtiny pro 9. ročník a 8.,ale jelikož mně angličtina moc nejde,chtěla bych si trochu napravit reputaci,proto jdu na tu olympiádu..Nevíte co tam bude??já jen jestli tu není někdo kdo tam byl ☹ Byla bych vám MOC vděčná ☹

Odpovědi
quentos

za dob studia na gymnáziu jsem tam byl každej rok a skoro pokaždé ulovil ňákou tu medaili ;{)> nečekajte nic převratného – poslech, konverzaci, nějaký test „špeků“ a (víceméně základních) znalostí o anglicky mluvících zemích …