pusinka50

Olej po třetí. Po převalování oleje v ústech cítíte konkrétně na sobě nějaké zlepšení a v čem a za jak dlouho?

Tak jsem dnes odpoledne na základě odpovědí poprvé převalovala, protože jsem dosud o této metodě neslyšela. Použila jsem 100% panenský olivový olej. Převalovala jsem 20 min a myslím, že opravdu poctivě, ale tekutina poté přesto měla špinavě zelenožlutou barvu. Není tedy lepší použít světlý stolní olej? Musí to být slunečnicový či arašídový, nezkoušeli jste jakýkoliv stolní olej, třeba řepkový atd.? Až teď mi došlo, že je mi teď večer duševně lehčeji, konverzace úplně bez zábran (doma jsem nedávno začala navolávát klienty jedné společnosti, tak jsem vždy trochu nervozní a přemlouvám se do toho). Je možné, že to má tak rychlý účinek nebo to byla jen náhoda a převalování uzdravuje de facto jen fyzické nemoci?

Nejlepší odpověď
ondra07

Moc tomu nevěřím, ale určitě to vyzkouším, asi použiju slunečnicový olej.
Taky by mě zajímalo, jestli to má tak rychlý účinek…
Něco o tom: http://www.te­takaterina.cz/fo­rum/viewtopic­.php?f=32&t=3905

Další odpovědi
venkovan

Když náhodou jsem někdy polkl, tak to bylo zhoršení. Někdy hodně prudké.

Terryle

Teda, lidi, vy jste cvoci /neberte to zle/… mně se dělá špatně od žaludku, jen si to představim. Je tu ještě někdo, komu jen pomyšlení na tuhle metodu přijde naprosto odporný? :oD

mosoj

Terylle. Uznávám že převalování v posteli, ať už sám nebo ve dvou, bude zřejmě účinnější.
Nicméně všechno se má zkusit a tak jsem to zkusil, protože jiný olej než slunečnicový nepoužíváme, nebyl to problém.

Oproti předpokladu to hnusné není a po výplachu v ústech je cítít že je ústní dutina vyčistěná, včetně skloviny zubů.
Takže také výsledek.

mosoj

Jenom to divení že olej s vodou emulguje mi připadá jaksi směšné. Ještě kdzž se to prezentuje ( ta emulgace) jako důkaz účinku!!!

venkovan

životní styl z toho nedělám. Navíc když to likviduje zlé bakterie, tak se s tím svezou i ty hodné které naopak v puse potřebuji.
Podle mne je lepší, pokud někdo chce, si ráno pusu vypláchnout nějakou vhodnou a kvalitní ústní vodou (slivovice, vodka, becherovka myslivecká apod.) a olej nechat na jídlo.
Takže souhlas – je to hnusný, ale někdy i hnusné věci pomohou.

casey

Neboj se, nejsi v tom sama. Myslel jsem na totez. Nejsem si jist, jestli bych to vubec ustal.