Oktoberfest 2011

Letos se chci podívat na Oktoberfest, ještě nikdy jsem tam nebyl a proto mě zajímá co všechno je tam k vidění. Máte někdo zkušenosti? Případně i poraďte nejlevnější prostředek/cestovku (mimo auta-z důvodu pití alkoholu vylučujeme…) Na kolik Vás to celkem vyšlo? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
tom004

Pochybuji,že to někdo,dokáže popsat.To se musí zažít.Ale,v pod­statě,je to,jak se říká,„blázinec,na kolečkách“,ba­bylón,všichni,­rozumí všem,a nikdo,nikomu.A­le,stojí to,za to.A,utratit,se dá,stejně dobře,100,nebo 1000 euro.Nás,to stálo,každého,cca 200 eur.

Další odpovědi
anonym

Cesta vyjde nejlevněji na webu spolujízda, je to internetová verze autostopu.

anonym

Litrove pivo tam stoji 8,60 euro. Plus trinkgeld … to znamena 9 eur. A abych to upresnila : Piva je O,8 l a peny zbytek.
Nejlevnejsi cestu by jste meli z Prahy Bayern Ticketem pro 5 lidi 29 eur , ale lze koupit jen v Nemecku. Kdyby jste meli moznost , kdyby kdokoliv ted jel do Nemecka , tak at vam v automatu koupi na jakemkoliv nadrazi Tickety. Musite tam uvest datum. Pak na cestu zpatky uz by jste si poridili v Mnichove.
Mate jeste 40 dni cas … 🙂 -iv-

bolak

Odpověď uživatel Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec byl od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost 🙂