Avatar uživatele
Blecha

Okradli vás ?

Okradli vás někdy ? Mě zatím naštěstí ne …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

cca přee 5 lety… usnul jsem v autobuse, vedle mě si sed cikán, na klíně jsem měl pakl cca 15 cédéček (originálů)… když jsem se probral, už tam nebyl ani cikán, ani cédéčka. A to jsem měl předtím kafe a říkal si přesně, že nesmím usnout, kór když si vedle sedá někdo takovej. Ale neubránil jsem se…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Můj první a zároveň poslední zaměstnavatel
35 000 Kč na nevyplacených mzdách. Podle zákona je už všechno pasé.
Ostatní nestojí za řeč.
Doplňuji:
Ženě tam zůstalo 25 000 Kč. To byla odměna za celoživotní práci pro tuto firmu.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,okradli a nejen mě.Stalo se to v listopadu 1989.Až v průběhu času jsem s úžasem zjistil,o co všechno jsem přišel.A nekra­dli,s úsměvem,ov­šem,jen bolševici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mne a mé kolegy okrádá nadřízený.Zneužívá dnešní špatné doby.Majitele firmy se pokusil také také okrádat.Dostal za to podmínečný vyhazov ale nikdy ho nevyhodí,protože hodně ví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jednou mi vykradli auto, naštěstí jen nějaké nářadí.
A vyfakturované zboží za cca 40 tis. Také už promlčené. Dotyčný prý dluží miliony po celé republice, neplatí úvěry, atd.
Jinak celkem v poho.
A hlavně – naši politici mi ukradli iluze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja mela nejvetsi problem a to takovy,ze mi pred obchodem zmizel kocarek i se synem.Nebyla jsem schopna ani mluvit,jancit ci podobne.Sok me drzel 2 dny i kdyz policie mi vecer syna odevzdali.Smut­na,neismutnej­si skusennost v mem zivote.Pisi to a uz se mi zacinaji trast i po tech letech(29)ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

U nás máme krámek a ten je připojený k řetězci Flop. A tam když mají akci tak si musíte pamatovat kolik je tam cena, nebo to namarkuje dráž (např. kuře je v letáku za 55kč ale namarkují ho za 79).

Dceru jsem nechala v kočárku před trafikou a když jí byli 4měsáce tak jí někdo před očima ukradl medvíky na provázku co se natáhnou na kočár. A to zrovna koukala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Mně bohužel už ano… Ukradli mi peněženku. Omylem jsem zakopla, celý obsah kabelky se mi vysypal a když jsem peněženku chtěla sebrat, nebyla tam. Utekl s ní nějaký kluk. Volala jsem policii a nedopadli ho. Nestihla jsem si ho celého prohlédnout. Jedinné moje štěstí bylo to, že doklady nosím v kabelce, ale v jiné kapse, kterou mám na zip. Tudíž mi vzal jen peníze. Měla jsem tam cca 3 000Kč. Další vykradení bylo u auta. Večer běžel kolem našeho auta nějaký mladík a urazil nám zrcátko. Auto máme Hyundai Terracan, tudíž zakoupení nového zrcátka bylo celkem nákladné na tož, že to bylo „jen“ zrcátko. Mladíka ale naštěsti dopadli. Další okradení bylo to, že nám někdo ukradl značku na autě. Policie ale mladíka dopadla a ten zaplatil jak nám (za poškození na autě, protože když značku odmontovával, odřel nám lak na autě), tak pokutu.. Další vykradení nás zatím nepostihlo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Asi před dvěma roky v supermarketu mobil,zjistil jsem to až jsem vyšel ven,bylo to asi šikovni zloději.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Zatím mě taky nikdo neokradl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Mě taky zatím ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sisi0110

Pokud se do vašeho dotazu počítá vykradení auta, tak to je můj případ číslo jedna. Vykradli mi ho třikrát (lépe řečeno, neodnesli si nic, ale rozbili okénko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GangstaHelper

Je vidět, že quentos jednal bez předsudků, a jak dopadl?

před 5068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek