Avatar uživatele
Adams_CZ

OKD-SŠ=Mechanik důlních strojů a zařízení

Ahoj,co si myslíte o tomto ? http://www.sstas-karvina.cz/ima­ges/stories/ak­tuality/okd-mz.jpg celkem mě to zaujalo protože mít hned po škole zajištěnou práci,mít o prázdninách brigády a ještě k tomu měsíčně 2000 kč je FAKT dobrý , ale na druhou stranu, doly jsou doly … takže mám takové dilema…byl bych rád kdyby jste se poděli o svůj názor.+vím že ten Elektrikář (3 letý obor) tak dostává plat okolo 30 k takže u toho Mechanika důlních strojů a zařízení (4 letý obor s maturitou)by měl být podstatně vyšší .. ne ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk před 4118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
honza19hk

Odpoveď byla označena jako užitečná

ikdyž horníci jsou velmi dobře placeni už jen protože umírají brzy,tak to není nejlepší povolání.a to i přesto že to je jen mechanik,tak jako tak stejně budeš muset dost často fárat dolů,takže to je asi stejné.Důlní stroje nejsou jen na povrchu ale máme také hlubinné doly.To jestli chceš jít na elektrikáře tak ho doporučuji,já ho mám také.
A jestli ti jde o prachy tak jsou určitě lepší a méně namáhavější povolání než horník.Podívej já beru 35 tisíc čistýho měsíčně a to jsem jen blbej bagrista.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Adams_CZ Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek