Ohrňujete svůj nos ?

Pokud ano, tak nad kým a nad čím?!

Nejlepší odpověď
Alesh

Takovou bolestivou kravinu teda nedělám. 🙂
Občas si ale ohrnuju předkožku, zpravidla když si ho chci umejt. 🙂

Další odpovědi
anonym

Pojmem „ohrnování nosu“ nad někým nebo nad něčím myslíš zřejmě klasické pohrdání. Tak daleko nejspíš nezacházím.
Na lidech mi dost záleží. Vadí mi, když svým projevem shazují sami sebe. V tom případě se snažím nezabředávat s nimi do nesmyslných diskuzí, nedohaduji se o zbytečnostech a snažím se věnovat čas věcem, které jsou pro mne osobně důležitější a smysluplnější. S přibývajícím věkem si vážím času, který mám k dispozici. Trávit ho bohapustým žvaněním, to se mi zdá velká a neodpustitelná škoda. Co člověk dělá, by mělo mít vždy nějaký smysl.
Tak mne napadá, že nad něčím přece jenom nepokrytě nos ohrnuji, a to jsou ty zdejší štvanice. Je to primitivní, podlé, hloupé. Nikomu to nic nepřináší a přesto se tu najdou lidé, kteří si tolik libují v rozdmychávání vášní. Většinou se to děje proto, že se někdo vzpírá pochopit, že pravidla platí pro všechny.

anonym

Ohrňuji svůj nos když mě svědí nebo se mi do něj dostane smítko, což i kýchnu.

anonym

jo, ted me jeste napadlo .., kdyz jsem " nekoho " zahledla.., ze v jeji pritomnosti bych nos neohrnula, to bych si ho radsi rovnou zacpala .. ! :) -iv-

anonym

Alesh, kdyz tu ma nekdo " neco " zajimaveho, tak vlozi i fotku ! -iv-

Alesh

pošli mi foto a já ti možná odpovím 😉

anonym

no.., to uz by jste me prave neodpovedel ! ;(
tak ja holt zustanu jen u tech predstav, no ! :(

Alesh

smůla, no 🙂

Alesh

smůla, no 🙂

anonym

:)

Alesh

Takže jsi opravdu čarodějnice? 😉

anonym

ne !!! tu uz tady jednu mame, vy popleto !
ja jsem hajzlbaba !
proto me ta fotka zajimala .. ciste " z pracovniho " hlediska ! :p

Alesh

pošli mi tu svoji 😉