Elly

Ohodnoťte mobily

Chtěla bych vědět Váš názor na tyto mobily:

  1. Lenovo A660 – http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/lenovo-a660/specifikace/
  2. Sony Ericsson Xperia Mini Pro – http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-mini-pro/specifikace/
  3. ZTE Blade – http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/zte-blade/specifikace/
  4. LG E440 Optimus L4 II – http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/lg-e440-optimus-l4-ii/specifikace/

.. Který je podle vás nejlepší? Který by vám nejvíce vyhovoval?

Nejlepší odpověď
Bedy

Vezmu to postupně – Lenovo A660 – výhodou je jeho odolnost a možnost 2 SIM karet, ale to je asi tak všechno. Co se týká plynulosti ovládání telefonu, tak by mohla být lepší, ale není zas tak špatná jako u jiných modelů. Vše je to díky použitému operačnímu systému Android, který na slabších telefonech je prostě pomalý. Taky bych ocenil, kdyby byla někde uvedena operační paměť, ale tipuji běžných 512MB, což pro Android moc není. Podle kapacity baterky bych tipoval průměrnou výdrž.

Sony Ericsson Xperia Mini Pro – slabá výdrž baterky a výkon – pouze jednojádrový procesor na 1GHz a 512MB RAM, takže žádná sláva. Navrch tam je ještě starý Android 2.3. Oceňuji tu ale pěknou QWERTY klávesnici a docela pěkný displej.

ZTE Blade – jedním slovem – čínský krám – zoufalý výkon – prostě příšerně pomalý procesor 600MHz na Android nestačí – to je dobré tak pro Javu, dále velmi slabá výdrž baterky – to budete muset pomalu 2× denně nabíjet a ještě to má starý Android 2.3. Když už Android, tak minimálně 4.0

LG E440 Optimus L4 II – asi nejlepší z těch 4, pokud nehledáte odolný telefon. Má nový Android 4.1, docela slušnou výdrž baterky, má poměrně velkou paměť, co mi vadí, je slabé rozlišení displeje – skoro 4palcový displej by si zasloužil lepší rozlišení, abyste koukala na hezký obraz a ne abyste počítala čtverečky. Foťák též není špatný – na tuhle cenovou relaci je to dobré.

Takže bych si z těchto 4 vybral LG. Kdybych však měl jít nad rámec výběru, tak bych v téhle cenové relaci doporučil mobil Nokia Lumia 520.

Další odpovědi
briketka10

nebudu hodnotit tyto značky,
protože jsem věrná Nokii a
jestli bych uvažovala o dalším
nákupu koupím si novější řadu
Nokie..je to nostalgie :)
a takovou, aby měla DualSim..

Brejdyou

L4 II, potažmo L5II, připlatíš si jen kačku a máš zase o něco lepší telefon. Ta druhá série se jim moc povedla.