Pottato

Kolik stojí výměna rozvodů auta Dacia?

Ahoj, mám najeto kolem 95000 km na Dacii a měly by se tam měnit rozvody. Rád bych se zepral kolik to asi bude koštovat.
Dacia Sandero 1.4MPi 55 kw

Psal jsem, nějak se neposlalo

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud bys napsal, o jakou Dacii se jedná, dalo by se to hezky vyhledat.
Takhle si to vyhledej sám a zjistíš, kolik to koštuje.

https://www.au­tokelly.cz/Ca­talog/osobni-automobil/39849642

No zase není uvedeno konkrétní auto, I nebo II, rok výroby atd., ale přeci jen jsem vyhledal rozvodové sady na DACIA SANDERO I [06/08–12/12] 1.4 (1390ccm\55kW\75HP) [06/08-] od 849,–Kč do 5581,–Kč.
V uvedeném odkazu se stačí proklikat na konkrétní auto, motorizace, rok výroby popř. výkon či výr. číslo motoru a máš přesně díly právě na tvé auto.

Edison

Další… :-/ Můj někdejší dotaz je evidentně zcela věcný.

Klaproth

A co ti dpověděli v servisu?