Boy 13

Ohen na kuzi

Kdyz jsem si zapaloval cigaretu tak jsem to mel blizko obliceje a citil jsem velky teplo a zdalo se mi ze mi to trochu ozehle chloupky na tvarich ale nemohlo to udelat jizvu ne? A co je takovy to stribrny jak lita pri skrtani ze zapalaovace? Je to nebezpecny protoze to vletlo na muj oblicej a nemohlo to udelat jizvu?

Odpovědi
icurusL

Tady se spíše pokladá jiná otázka.
Patří ti cigareta vůbec do ruky?

Edison

Metrosexuál a hulí… 😁 😁 Koukám… pěknej pozér… Kouření je jeden z nejvýznamějších faktorů mající vliv na pokožku!!