Markéta S.

Oficiální bundy, rukavice, čepice ZOH Sochi 2014?

Ahoj, nevíte, zda se dají sehnat někde na netu v ČR bundy či něco jiného oficiální z ZOH Sochi 2014 – nemyslím jako oblečení nějakýho státu… –

Odpovědi
Alesh

K čemu? Vysolíš za to nekřesťanský peníze, měsíc to budeš nosit a pak to dáš mezi další cetky? 🙂

Drahoš

Ahoj, no já sem objednával z tadyma http://shop.sochi2014­.com/en/
Nejlepší sou ty čepice s kapsama 🙂

Markéta S.

Tak sorry, že sem se ptala – Alesh

anonym

Čepici bych bral taky,na zimu, stejně nosím celoročně bejsbolku (čapku se štítkem).

Jikra

Ale no tak -Alesh- , Markéta S se ptá kde to sežene a ne kde to skončí. Klídek.

Alesh

Já jsem v klidu, navíc se ji ušetřit peníze. Evidentně je chce vyhodit z okna za blbost. 😉