chucky

Offline v nokii E66

Poradil by mi prosim někdo, jak mám odstranit offline z nokie. Telefon mi ted nefunguje, ukazuje, že nemám vloženou kartu. V jiném mobilu karta normálně funguje. Naskočilo mi to samo přes noc…:(
Doplňuji:
Nechci změnit profil. Telefon mi normálně funguje, ale ukazuje se mi tam Offline a že není vložena simkarta, ktará v telefonu ale je. Nejspíš musím do opravny :(

Nejlepší odpověď
kropitko

Vypněte telefon,vyndejte baterku,pak simku,pak vložte simku,vložte baterku,zapněte telefon. Telefon se zeptá zda chcete zůstat offline,stiskněte že ne.

Pokud to stále nepůjde,tak opakujte(špatný kontakt na simce),pokud pořád nepůjde,tak do servisu.

Další odpovědi
rynek878

Buď to přepnete v Profilech, nebo lehce zmáčkněte vypinaci tlačitko a tam si zapněte jaký chcete profil.

annas

Chucky, objevila jste se po dlouhé době. Zdravím Vás.

chucky

Hodně pracuji a počítač jsem měla přes měsíc na opravě.
Také Vás zdavím Annas a přeji nádherný víkend.