Poradil by mi prosim někdo, jak mám odstranit offline z nokie. Telefon mi
ted nefunguje, ukazuje, že nemám vloženou kartu. V jiném mobilu karta
normálně funguje. Naskočilo mi to samo přes noc…:(
Doplňuji:
Nechci změnit profil. Telefon mi normálně funguje, ale ukazuje se mi tam
Offline a že není vložena simkarta, ktará v telefonu ale je. Nejspíš
musím do opravny :(
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, rynek878 před 5801 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Vypněte telefon,vyndejte baterku,pak simku,pak vložte simku,vložte baterku,zapněte telefon. Telefon se zeptá zda chcete zůstat offline,stiskněte že ne.
Pokud to stále nepůjde,tak opakujte(špatný kontakt na simce),pokud pořád nepůjde,tak do servisu.
| 0 Nominace Nahlásit |
Buď to přepnete v Profilech, nebo lehce zmáčkněte vypinaci tlačitko a tam si zapněte jaký chcete profil.
| 0 Nominace Nahlásit |
Hodně pracuji a počítač jsem měla přes měsíc na opravě.
Také Vás zdavím Annas a přeji nádherný víkend.
| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |