Office 2007 i 2003 na jednom počítači

Je možné mít nainstalované office 2007 i 2003 naráz?

Odpovědi
led

Ano je to možné, ale je to zbytočné. Súhlasím s Olafom – mám na testovanie tiež MsOffice 2010 a potom vznikajú nechcené otvárania nežiaducej verzie.

Olaf

Zbytečné to není, můj známý ve firmě má taky obě verze (má rád Outlook 2007, žere mu nervy ale Word 2007).

http://suppor­t.microsoft.com/?kbid=9­28091

Někdy se stává, že se po zavření jedné verze a otevření druhé spustí instalátor… Jde tomu zabránit úpravou registru

Start > Spustit, napište regedit a vyhledejte
HKEY_CURRENT_U­SER\Software\Mi­crosoft\Office\12­.0\Word\Options

Tam přidejte novou hodnotu DWORD pojmenovanou jako NoRereg a nastavte ji na 1. Stejně to udělejte i se starší verzí Wordu.

HKEY_CURRENT_U­SER\Software\Mi­crosoft\Office\11­.0\Word\Options

Ale nevíte-li, co děláte, raději to nedělejte.