Džanička

Odžmolkovač

Máte někdo zkušenost nebo používáte odžmolkovač?Chtěla bych si ho koupit,ale moc tomu nevěřím,v obchodě vám nalžou všechno.Popřípadě jakou značku používáte.
Doplňuji:
Díky holky za to že nemusím zbytečně vyhazovat peníze.Já zatím používám jednorázové žiletky,jsou super,no nic,myslela jsem si že si práci se žmolkama ulehčím.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Džaničko, já musím souhlasit s panenkou.. Měla ho moje teta a nepomohl jí vůbec. Řekla jsem si, že může mít nějaký starý nebo tak něco, tak jsem si koupila svůj. Ani ten mi nepomohl. Žmolky mi tam zůstaly… :( Raději než za drahé žmolkovače, které vůboc nepomáhají, si koupím nové oblečení. Takže já moc dobré zkušenosti nemám :(
Doplňuji:
Milá Džaničko! Vůbec nemáš zač! My jsme ti moc rády pomohly! Měj se hezky a hezký večer ti přeji ;o)

Další odpovědi
panenka

milá džaničko odžmolkovač jsem doma měla a vůbec mi nepomohl.
Doplňuji:
nemáš zač džaničko rádi jsme ti pomohly

Ella2

Já mám odžmolkovávač Orava a teda ten je fakt super, moc pomáhá 🙂