odvolání výpovědi

Může zaměstnavatel dne 3.12.2010 odvolat svou výpověď, kterou jsem dne 22.9.2010 obdržela dle §52 písm. g zákona 262/2006? jedná se o zákonnou lhůtu?

Nejlepší odpověď
standa

Odvolat ji může, ale bez souhlasu druhé strany je výpověď stále platná.

§ 50/5
Výpověď, která byla doručena druhému účastníku, může být odvolána pouze s jeho souhlasem; odvolání výpovědi i souhlas s jejím odvoláním musí být provedeno písemně.
Doplňuji:
Až teď jsem si všimnul datumů…

Protože je výpovědní doba 2 měsíční a začíná v tomto případě běžet 1.10.2010, tak 3.12.2010 již nebylo co řešit, protože pracovní poměr skončil 30.11.2010.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/bu­siness/pravo/za­kony/zakonik-prace/cast2h4.aspx