Odvolání proti usnesení o příklepu

nemovitost na uhrazení dlužné částky byla prodána výrazně pod cennou a bez vědomí dlužníka. děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

hlavně, aby byli umořeny dluhy.
vo to go.

Poučení?:
Nepůjčovat si.

Další odpovědi
Hlada

Chtělo by to víc informací. Takhle to vypadá, že někdo používá něco, na co si nevydělal, na nákup si půjčil, peníze nevracel a teď se diví, že mu to neprošlo.

tom004

Obávám se,že žádné odvolání nepomůže.Pouze se dozví,jestli vydražená částka stačila na pokrytí dluhů.

Michal Kole

Dlužník a ani jeho rodina se nemůže účastnit dražby

anonym

Ano. Dluznici ( exekuce ) vam nebude cekat , az dum proda za nejlepsi cenu pro vas . Jim staci jejich naklady . Ale jednaji podle zakona.
Mam zname , kterym dum zabavili , prodali a oni jeste musi doplacet. -iv-

Jikra

Odvolat se můžete tak akorát na lampárně.
Je to exekutorská mafie viz.odkaz.

Zdroj: http://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/205423­.aspx