Avatar uživatele
Deli

Odvětrání provozovny – dnes mi na KHS nepřijali projekt provozovny, protože nemá dostatečné odvětrání. Jak to vyřešit?

Jedná se o místnost 8 m2, kde bude jedna elektrická trouba, myčka a pracovní stůl s dřezem. Nic velkého, pracovat tam budu sama. Místnost má vstup z haly RD a dále prosklené dveře (tzv. francouzské okno) ven. Prý tam musí být ještě ventilátor a okno nebo nucené větrání. Není to přehnané? Jak to řešit jinak / nejsnáze? Máte někdo zkušenost?
Vrátila jsem to k přepracování projektantce, ale jsem z toho rozladěná…
Jak to má být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Andělé, hanny 2, tom004, fablen, anonym před 4554 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Já bych tam asi do zdi pod stropem udělala jednoduchý větrák, co se dělá v hospodě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jako vždy pomůže protekce, protože dnešní doba vůbec ale vůbec nejde na ruku podnikání .
Kamarádka si v domečku udělala solarium /chtěla to spíš po práci takový přivýdělek/bylo to v přízemí kde měla být garáž -nakonec garáž postavili vedle, takže se jí tato místnost hodila. Nebudete věřit co s tím měla za bourání a předělávání stále bylo něco špatně – když udělali okno na větrání bylo příliš velké , pak zase byly špatné dveře 2× se jim nelíbily a když si do vedlejší místnosti koupila křesla – neprošlo to hygienou . Prostě hrůza . Nakonec asi po 1/2 roce dostala papír ,ale dlouho „nesolárovala“ zase jí chodila kontrola a tak to raději zavřela řekla, že jí to za to nestojí .
držím palce ,ale asi by to fakt chtělo někoho známého
Doplňuji:
měla jste se zeptat jak má odvětrání vypadat ,aby se jim to líbilo .....protože myslím, že to vybouráte a zase to bude špatně .

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

S KHS je to jako s armádou.Také u nich platí pouze dva zákony.

  1. KHS má vždy pravdu.
  2. Nemá-li pravdu,platí článek 1.

A když se Vám náhodou podaří tu jejich „pravdu“ vyvrátit argumenty,mají x dalších možností jak dotyčnému znepříjemnit a znechutit podnikání.
Smutné,ale z mnoha zdrojů včetně mé zkušenosti pravdivé.A my se,bohužel,velice rychle naučíme jak to udělat,„aby se vlk nažral a koza zůstala celá“.
A jestli jsem to správně pochopil,tak tu místnost bude škoda odvětrávat.Bu­de vonět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To buď ráda,že ti ještě nepřikázali hlásiče ohně,unikajícího plynu,bezdotekové baterie,WC,šat­nu .....

To víš,český úředníček je mocný pán.
P.S. Přeji ti,aby to vyšlo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejlevnější a i nejsnadnější řešení bude skutečně zabudovat ventilátor s otvorem přes zeď

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek