Odtah vozidla s označením invalida.

Po dobu mé zahraniční dovolené mě bylo odtaženo auto s označením invalida. V době odjezdu nebyla v ulici umístěna značka upozornující na blokové čištění komunikace.Po návratu jsem auto vyzvedla na odtahovém parkovišti a zaplatila 1800 Kč.Žádala jsem na Pražské správě komunikací o vrácení peněz za odtah, doložila cestovné smlouvu i letenku a bylo mi sděleno, že zahraniční dovolená není vážný důvod, abych si odstranila včas vozidlo.Při dalším dotazu prostřednictvím emailu, co považují tedy za vážný důvod mi na danou otázku neodpověděli.Byla jsem v té době v Izraeli a těžko mohla vědět o chystané akci.Poradte mi prosím co dál dělat, oni asi spoléhají na to, že se nebudu soudit. Ale já nic neprovedla.Díky.

Odpovědi
rybíz

http://www.vsechny-autoskoly.cz/za­kon_o_provozu_na_po­zemnich_komuni­kacich/special­ni_oznaceni_vo­zidel_a_osob/