DusanOrlik

Odstranění zpráv ve Skype?

Zdravím,potřeboval bych smazat zprávu,kterou jsem včera napsal na Skype (kolem 23:00 ).Ale nevím jak.zkoušel jsem to klasicky-zvýraznit co chci smazat a pravým tlačítkem,jenže není tam možnost smazat konverzaci.Vůbec nevím co s tím? Můžete mi poradit?

Odpovědi
anonym

Pokus chceš smazat zprávu tak aby nebyla vidět i u příjemce, tak to máš smůlu. Zprávu můžeš smazat vždy mladší jak 5 minut.

zjentek

a ta zpráva už odešla do sítě? Pokud ano, tak je to marný boj. Je to jako bys odeslal sms- smazat si ji můžeš v mobilu,ale příjemci už mají nenávratně kopie. Není patrné, co je tvůj případ.

DusanOrlik

Tak to je pěkně na prd !! :/