Avatar uživatele
bakus

Odstranění plísně ze stěn

Bydlím v panel.domě a máme problém s plísní.Vápno,SAVO pomáhá jen krátkodobě-prosím o nějaký dobrý nápad.Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5264 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

pokud to máte vlhké ty zdi a savo nepomáhá .jediné řešení je obůchat to dát tam ipu pokud nejsou základy tak i to a pak už budeš mít klid

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Pokud Vám uvedené prostředky pomáhají, ale jen dočasně, bude třeba řešit příčinu vzniku plísně, nikoliv pouze následek, tedy plíseň samotnou. Příčinou bude s největší pravděpodobností přílišná vlhkost – pak pomůže pravidelné důkladné větrání a případně odvlhčování bytu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gomo

zkuste použít nový přípravek ceresit proti plísni, vyzkoušela jsem to a je to lepší než savo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miru1

Zkuste použít Bio-plíseń.Jedná se o biologickou plíseń, která v podstatě požírá plíseń ve zdivu a omítce.Která samovolně vymizí po tom co už nemá co požíra.Není zdraví škodlivá.Dá se koupit v OBI. A samozřejmě dostatečné krátkodobé intenzivní větrání.A také zvíšit teplotu v místnosti, aby nedocházelo k prochladnutí stěn a tím zvíšení rosného bodu.Měl jsem stejný problém a funguje to.Snad vám to pomůže jako mě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek