Odstranění některých souborů z flešky

Je ještě jiná možnost jak některé soubory z flešky odstranit ?když zadám odstranit naskočí toto upozornění:soubor nelze odstranit: ze zdrojového souboru nebo disku nelze číst

Nejlepší odpověď
Syd

zkus program „ulocker“ anebo zformátovat disk

Další odpovědi
Hlada

Jestli nejde odstranit jen něco, je potřeba se podívat, jestli není soubor chráněný proti zápisu. Jestli ne, pomůže Unlocker nebo Killbox. Jestli nejde smazat nic, je potřeba se podívat, jestli nemá fleshka na boku přepínač ochrany zápisu a v systému být přihlášený v admin účtu.