Avatar uživatele
deny555

Odstranění bradavic

Zdravím všechny,neznáte někdo nějaký účinný recept na trvalé odstranění bradavic?Konkrétně na prstech u nohou.Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Lápis fungoval, ale už se neprodává. Doporučuji např.kousek čerstvého česneku zalepit na bradavičku, aby se nepohnul. Lépe třeba přes noc a opakovaně. Pozor a to, pokud se sesmekne na pokožku mimo, kůže se spálí a utvoří se puchýř. Já jsem vystřihovala v náplasti dírku pro bradavici a teprve na to jsem pokládala a česnek. R.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jakub

Starý recept našich prababiček říká, že nejlepší je potírat je neustále školní křídou.Ovšem na prstech nohou to asi bude problém. Na prstech ruky to funguje bezvadně.(jedná se o bradavice zvané „kuřiřiťky“). Nevím, jestli to je oficiální název. Vím, že se objevují v pubertě a potom stejně nakonec mizí samy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zuzik

Moje babička si vždy na to dávala citron, ale jen na noc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michaela

Doktorka mi napsala Duofilm je to roztok k potreni,asi po 6× odpala a to byla na trislech.pujcil jsem roztok i kamaradovi a tez uspesne

Zdroj: zdenek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Existuje prostředek,jmenuje se Lápis. Nejlépe ovšem funguje profík-kožař.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mněsýczech

jít ke kožnímu a ten ti je vypálí,mně už je vypalovali,když mi bylo 6

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zuzka78

Jestli můžu také poradit,jděte na kožní a nechte si předepsat(už si nevzpomínám na název)Léky od lékaře jsou velice účinné.Volně prodejné léky jsou drahé a nemusí vždy dobře účinkovat.Také jsem měla problémy,nakoupila jsem v lékárně co se dalo, ale nakonec jsem skončila u lékaře a úspěšně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jděte ke kožaři,nebo na chirurgii.Lapis je dobrá věc,viděl jsem i reklamu na nějaký přípravek v televizi,ale dobrý doktor pomůže nejlépe.Malé děti dokonce zaháněli bradavice křičením na ně.Chirurg by měl odstranit mateční bradavici a je klid.Kožní lékař napíše pravděpodobně nějakou mast.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek