Holicz

Odštípnuté dioptrické brýle

Zdravím,
mám dioptrické brýle a v rohu jsou odštípnuté. Přeci jen je nové sklo poměrně drahé, navíc s mojí vadou. Přes ten růžek nekoukám, odštípnutí ani nevidím, ale pro toho kdo mi kouká do obličeje je to hrozně moc viditelné. Nemáte nějaký nápad čím nebo jak odštípnutí zamaskovat, aby nebylo vidět?
Předem díky

PS: Omlouvám se za kategorii, ale tady to opravdu není kam umístit.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ono pro toho kdo se na tebe dívá bude viditelně všechno -
kdyby to byly brýle dámské -tak bych skulinku zaretušovala nějakými droboučkými kamínky – ozdobu
na pánské brýle – ???????fakt mě nic nenapadlo – manžel by asi žádné kamuflování nechtěl