Avatar uživatele
sznamko

Odšťavňovač

objednal jsem si ten pro V juicer a nevím jestli to opravdu funguje.má s tím někdo zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5114 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Odšťavňovače jsou dobré, ale záleží na kvalitě. Osobně na reklamu vůbec nedám, spíše na doporučení známých.
Tento odšťavňovač nemá nikdo z mých známých a proto nemohu posoudit.
Záleží na tom, jak hodně suchá či vlhká je dužnina odšťavň.ovoce. Na netu jistě zjistíte různá %, podle kterých se pozná, zda přístroj je či není kvalitní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

Vynikající značka je Orava. Doporučuju. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Takže doporučuju sáhnout po jejich výrobcích.

před 1173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Co od nich doma máte? :)

před 1146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Já mám doma od Oravy mixer a ráda bych si koupila ten sonický kartáček. Máte s nimi některá zkušenost?

před 1116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TominkaFuky

Jojo, ten mám doma… Nejen já, ale koupila jsem ho celé rodině. A moc nám vyhovuje. Měli jsme docela dost kartáčků, myslím elektrických, ale tento je naprosto senzační. Nedríždí dásně, což byla moje priorita…

Avatar uživatele
Honzin8

Ahoj, my od Oravy máme celá rodina. Koupila jsem jim ho. Je lepší, než elektrický díky kulaté hlavě. A je šetrnější. Za mě doporučuju. Já bych se ho už nevzdala.

Avatar uživatele
Lukin12

Mámě jsem kupoval od značky HUROM https://www.me­gavita.cz/odstav­novace/hurom-hz-alpha/ a je prý spokojená, tak nevím 🙂

před 2233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Já mám odštavnovač Orava 🙂
a jsem s ním moc spokojená. Ted v létě se nezastaví u nás 🙂
Je to tento (kdyby někdo chtěl vědět)
http://www.by­dleni.cz/zpra­va/Zvyste-svou-imunitu

před 2446 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Vypadá dobře, taky právě přemýšlím, že musím odstavnovač koupit. Tak možná půjdu do tohodle, protože Orava je dobrá značka. Mám už s ní dobré zkušenosti.

před 2438 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Přesně, taky toho máme doma od nich více.
JJ určitě ho zkus koupit, je super, zrovna ted piji domácí juice

před 2432 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Tak už mám odštavnovač doma. Díky za radu, je super! Dělám si juice ted taky každý den :D dokud je ovoce :)

před 2417 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek