sznamko

Odšťavňovač

objednal jsem si ten pro V juicer a nevím jestli to opravdu funguje.má s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
ReHu

Odšťavňovače jsou dobré, ale záleží na kvalitě. Osobně na reklamu vůbec nedám, spíše na doporučení známých.
Tento odšťavňovač nemá nikdo z mých známých a proto nemohu posoudit.
Záleží na tom, jak hodně suchá či vlhká je dužnina odšťavň.ovoce. Na netu jistě zjistíte různá %, podle kterých se pozná, zda přístroj je či není kvalitní.

SuzanKa

Vynikající značka je Orava. Doporučuju. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Takže doporučuju sáhnout po jejich výrobcích.

XenieRo

Co od nich doma máte? :)

GabulkaA

Já mám doma od Oravy mixer a ráda bych si koupila ten sonický kartáček. Máte s nimi některá zkušenost?

TominkaFuky

Jojo, ten mám doma… Nejen já, ale koupila jsem ho celé rodině. A moc nám vyhovuje. Měli jsme docela dost kartáčků, myslím elektrických, ale tento je naprosto senzační. Nedríždí dásně, což byla moje priorita…

Honzin8

Ahoj, my od Oravy máme celá rodina. Koupila jsem jim ho. Je lepší, než elektrický díky kulaté hlavě. A je šetrnější. Za mě doporučuju. Já bych se ho už nevzdala.

Lukin12

Mámě jsem kupoval od značky HUROM https://www.me­gavita.cz/odstav­novace/hurom-hz-alpha/ a je prý spokojená, tak nevím 🙂

Xenka

Já mám odštavnovač Orava 🙂
a jsem s ním moc spokojená. Ted v létě se nezastaví u nás 🙂
Je to tento (kdyby někdo chtěl vědět)
http://www.by­dleni.cz/zpra­va/Zvyste-svou-imunitu

DomcaJe

Vypadá dobře, taky právě přemýšlím, že musím odstavnovač koupit. Tak možná půjdu do tohodle, protože Orava je dobrá značka. Mám už s ní dobré zkušenosti.

Xenka

Přesně, taky toho máme doma od nich více.
JJ určitě ho zkus koupit, je super, zrovna ted piji domácí juice

DomcaJe

Tak už mám odštavnovač doma. Díky za radu, je super! Dělám si juice ted taky každý den :D dokud je ovoce :)