Chmelican

Odraz v bytě?

Dá se zlepšit odraz ve bytě? Třeba nějaký cviky nebo skákání do něčeho?

Odpovědi
led

Dá sa všetko, pokiaľ susedia sú tolerantní, hluchí, slepí, otrasuvzdorní a inak necitliví na vonkajšie vplyvy, napríklad javy podobné zemetraseniu, výbuchu sopky, či zániku Galaxie.
V bežnom panelovom byte by som úpravy pre tieto akcie veľmi nerobila. Lepšie je nájsť si priestor v dome, napríklad nevyužívaný priestor v kedysi modernej práčovni a sušiarni, v nevyužitej kočikárni a podobne. tieto priestory sú prevažne oddelené od bytov, sú na prízemí, alebo suteréne a je tu možnosť urobiť stavebno akustické úpravy.