Avatar uživatele
Niikii

Odpustíte mi?

Moc se Vám omlouvám,ale vážně jsem nevěděla že je to zavirované!Paní učitelka nám dala tento odkaz a mně se to dá normálně otevřít..Omlouvám se ještě jednou a chápu,že se zlobíte,ale já to vážně nevěděla a až teď jsem si přečetla ty komentáře..Tak mi odpusťte…
Doplňuji:
Vážně jsem to nevěděla,já na té stránce byla a nic se mi neukázalo,asi mám špatný antivir ☹ Ale věřte mi,že mě to vážně mrzí,nikdy bych to neudělala..Je to na Vás jak si to přeberete,já uáž víc udělat nemůžu ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

Jednoznačný závěr: vyměň učitelku!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

slečno v dobré víře,já vám to moc nevěřím,když dávám na něco odkaz tak ho sama nejdříve otevřu a těžce pochybuji že vám se ten vir neukázal,je tam sotva odkliknete odkaz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

ještě že se aspoň umíš omluvit
Doplňuji:
Hrozně mě to Nikii naštvalo ale jestli je to tak jak píšeš tak ti odpouštím

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nevěřím Vám… sorry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

V tom případě Ti doporučuju lepší antivir :o) (špatné není třeba české AVG free – http://free.av­g.com/cz-cs/download-avg-anti-virus-free to ti podobnou stránku nahlásí hned. Zadarmo, denně se aktualizuje, spolehlivý, snadno se ovládá.
Stát se to může, ale když někam veřejně posíláš odkaz, měla bys mít ověřeno, že to není zasviněné. A hlavně to řekni učitelce, ať to už nikomu nedává… pokud na ni máš mail, napiš jí to hned, ať kdyžtak informuje i ostatní, kterým ten úkol zadala.
Doplňuji:
PS: Já si myslím, že se to stát může, hlavně pokud má slečna antivir bez rezidentního štítu, a ovlivnit to asi může i prohlížeč. Věřte, nevěřte, ale všichni doufejme, že už se to nestane :)

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

A jak jsi tam ten odkaz dala, většinou se dává tak, že se zkopíruje z otevřené stránky a ta již musela hlásit vir tak jako zde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mnoho povyku pro nic. Každý má mít zabezpečený počítač podle svého svědomí a potřeb. Jak vidíte odkaz dala a počítač ji to nezničilo. Jestli si myslíte, že nešíříte malware tak jste dost na omylu.
Niikii nic si z toho nedělej. V této situaci je každou chvíli každý z nás. To je riziko inetu, které každý sdílí dobrovolně !!

Rezidentní štít určitě nekontroluje webové stránky, ale kontroluje soubory v PC s kterými se pracuje a práci provádí na pozadí běhu programů. Alespoň u AVG na který je zde odkazováno.

Také můžete mít nastevenou bezpečnost na moc vysokou úroveň. Vaše reakce zde mě připadají jako kdyby hacker napadl CIA a zachránce to smazal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak dobře já ti už věřím,ale řekni to pani učitelce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek