miláSimča

Odpustili by jste někomu kdo byl dříve váš dobrý přítel ale potom vás podrazil ?

Nejlepší odpověď
Kelt

Prezident udělí amnestii a všichni zločinci, mají rázem čistý rejtřík. Proč to tak nejde u nás u lidí. Kdyby někdo zažil to, co Edmon Dantes, tak by asi také neodpustil,
V modlitbě je .. odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme jiným viníkům.

Další odpovědi
anonym

Ne, už nikdy. Není zdrávo si hřát hada na prsou!

Nevíteto?

To záleží co považuješ za podraz (pokud by šlo o opravdový podraz tak ne), ale někdo za krutý podraz považuje to, že si kamarádka koupila stejnou halenku… 🙂