jirka F

Odpovídáte tady všem, kteří se ptají, nebo jen známým uživatelům?

A cizí přezdívky přehlížíte.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Čtu otázky, a ne kdo je klade. Nemám na všechno odpověď a mnoho věci mě nezajímá a jde mimo mě. Nejsem ta, co napíše “ jak se můžeš zabývat takovou volovinou”, a raději nereaguju.

Další odpovědi
Rokio

Orientuji se podle otázky a ne na základě tazatele. Snažím se odpovídat na otázky, na které znám odpověď.

Pepa25

Určitě všem – dokonce mi občas připadá, že těm „neznámým“ víc, protože někteří štamgasti až tak moc o odpověď nestojí, zvlášť pokud to není potvrzení jejich názoru.

Drap

Neznám osobně nikoho. Odpovídám podle otázek

Dochy

Zpravidla řeším jen otázku. Jen v některých případech zohledňuji tazatele. Ať už tak, že mu neodpovím (vyjímečně) nebo podle osoby tazatele volím jiný styl odpovědi.

xiperio

Dle otázek. Buď vím, nebo nevím.

Rocker

Když vím,odpovím:-)

cochee

Odpovídám, když mě otázka zaujme a když k ní mám co říci, osoba tazatele je irelevantní – pokud ovšem odmyslím fakt, že z jisté veliké podmnožiny zdejších tazatelů zajímavou či dokonce alespoň smysluplnou otázku nevypáčíme ani pajsrem.

elkon

Pokud znám odpověď, u některých ani nemusím sledovat nick a podle hloupého dotazu autora poznám.

Kelt

Jak v otázkách tak v obchodě si vybírám, co mne zaujme. Když nevím , vo co go, tak nebudu odpovídat. Stejně tak v obchodě si nekoupím na jídlo nebo nebudu jíst jídlo, které mi nic neříká. Tedy ne kdo to dal, vyrobil, ptá se, ale co to je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.