Avatar uživatele
anonym

Odpovídáte na každou otázku kvůli bodům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě ano

Protože vím všechno a body zde získané jsou životně důležité…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Ano

Tak varianty odpovědi jsou perfektně postaveny – závidět musí každý manipulátor.
Nicméně: má statistika úspěšných odpovědí jasně hovoří o tom jak se k bodům stavím. A mám pocit, že mnozí si tu také na body nehrají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě ano

Jsem zaregistrovaný od včerejška a zdá se mi že to tu o ničem jiném není, takže – Samozřejmě ano. Ono to tu není o odpovědích a ani o otázkách, je to pouze pro pobavení, kdybych se chtěl na něco opravdu zeptat, tak jdu na patřičné fórum, nebo se zeptám strejdy Googla, nebo tety Wikipedie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
venkovan

To klubru:
Na pana googla nechoď. Tady ti odpovíme na všechno. I na to, na co neumíš ani položit otázku.

před 4411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mám svůj okruh otázek, o které se zajímám a potom zábavu a ankety, kde se „vykecávám“. U této otázky mi chybí nejen varianta NE, ale i varianta JINÁ odpověď, nebo jiné možnosti. Hodnoceno hodně shovívavě je Tebou položená otázka špatná.

před 4411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Chybí mi možnost ne.Tudíž odpovídám jen na otázky,o kterých si myslím,že něco vím.

před 4411 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

jestli tohle měl bejt vtip, tak hodně špatnej. Obzvlášť my na úrovni Zlatý se jistě honíme za body!!! Nejste trochu na hlavu?

před 4412 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Ani neotvírám každou otázku. Jen ty které mě zajímají, nebo si myslím že bych mohla něco říct. A celkem mě mrzí že nemohu hlasovat když tu moje volba není 🙂 co taky o půlnoci chytrého vymyslet že?

před 4412 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek