Avatar uživatele
annas

Odpovídají životní hesla charakteru vašeho znamení?

Dostala jsem mailem horoskopy s krásnými obrázky, které jsou doplněny výroky. Samozřejmě najdeme i rady pro okolí atd.

Vodnář – vizionář – Vím, že nic nevím.
Ryba – fantasta – Tuším a miluji.
Beran – bojovník – Já chci.
Býk – požitkář – Já si počkám.
Blíženec – zvědavec – Povím všechno, co vím.
Rak – romantik – Miluji, tedy jsem.
Lev – suverén – Všechno zvládnu.
Panna – dokonalý – Já ti to spočítám.
Váhy – umělec – Uvažuji.
Štír – čaroděj – Vše zjistím.
Střelec – misionář – Já věřím.
Kozoroh – vševěd – Já vím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, vagra, aramah, hanulka11 před 4889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Sedí to na mě, vždy věřím v lepší zítřky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hluboce nevěřím na tyto věci.
Astrologie...­........někde jsem si přečetl,že od vzniku Sluneční soustavy nebylo postavení planet nikdy identické.
A horoskopy – tam se najde každý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Takhle urcite ne.Znam nekolik lidi co jsou ve znameni lva,a kazdy je uplne jiny.Jak uz jsem psal v diskuzich-musime vedet presne den i hodinu narozeni,jinak to nema vyznam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

na mě to nepasuje -nejsem dokonalá a ani mstivá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jakožto RAK by tento horoskop seděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

rozhodně nejsem suverén, raději zalezu někam do kouta =) a nezvládám toho až moc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nesedi ani na me ani na partnera,on je sice suveren,ale pouze navenek,pro ty co ho neznaji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Řekl bych, že tato hesla docela ano. Docela to sedí na všechna znamení, se ktrými mám nějaké zkušenosti. Včetně mě – panny. Mimochodem všiml jsem si, že se často dá znamení odhadnout i podle vzhledu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Vcelku jo. Blíženec. Zvědavá jsem a chci vědět co nejvíc, ale povídat dál to nemusím; jenom to, co za to stojí a co nikomu neublíží.
Plus velkej kus z Vodnáře a Vah. Všecko vzdušná znamení… pěkně to do sebe zapadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Přestože jsem Panna,nejsem ani dokonalý,ani vypočítavý.
Tak nevím.Jestli já nejsem dříve narozený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Dá se říct, že v obecné rovině to sedí.

bubca – od vzniku Sluneční soustavy nebylo postavení planet nikdy identické – proto je také každý den pro každého jiný

A horoskopy – tam se najde každý – v tomto nesouhlasím, Záleží na to, o jaký druh horoskopu jde a kdo jej sestavuje.
U sestavování záleží na přesném čase narození a i místě. Ovlivňují ho i rodiče atd. Proto se v něm nemůže najít každý. Tedy v kvalitním horoskoupu, ne v tom zábavném, který se čítá v tisku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

I když jde o obecné znaky, heslo u čtyř znamená odpovídá skutečnosti. Tak se mně lidé jeví.

před 4889 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek