annas

Odpovídají životní hesla charakteru vašeho znamení?

Dostala jsem mailem horoskopy s krásnými obrázky, které jsou doplněny výroky. Samozřejmě najdeme i rady pro okolí atd.

Vodnář – vizionář – Vím, že nic nevím.
Ryba – fantasta – Tuším a miluji.
Beran – bojovník – Já chci.
Býk – požitkář – Já si počkám.
Blíženec – zvědavec – Povím všechno, co vím.
Rak – romantik – Miluji, tedy jsem.
Lev – suverén – Všechno zvládnu.
Panna – dokonalý – Já ti to spočítám.
Váhy – umělec – Uvažuji.
Štír – čaroděj – Vše zjistím.
Střelec – misionář – Já věřím.
Kozoroh – vševěd – Já vím.

Nejlepší odpověď
BEAES

Sedí to na mě, vždy věřím v lepší zítřky.

Další odpovědi
anonym

Hluboce nevěřím na tyto věci.
Astrologie...­........někde jsem si přečetl,že od vzniku Sluneční soustavy nebylo postavení planet nikdy identické.
A horoskopy – tam se najde každý.

mojitek

Takhle urcite ne.Znam nekolik lidi co jsou ve znameni lva,a kazdy je uplne jiny.Jak uz jsem psal v diskuzich-musime vedet presne den i hodinu narozeni,jinak to nema vyznam

hanulka11

na mě to nepasuje -nejsem dokonalá a ani mstivá

anonym

Jakožto RAK by tento horoskop seděl.

Ella

rozhodně nejsem suverén, raději zalezu někam do kouta =) a nezvládám toho až moc

iceT

Nesedi ani na me ani na partnera,on je sice suveren,ale pouze navenek,pro ty co ho neznaji.

poa.li

Řekl bych, že tato hesla docela ano. Docela to sedí na všechna znamení, se ktrými mám nějaké zkušenosti. Včetně mě – panny. Mimochodem všiml jsem si, že se často dá znamení odhadnout i podle vzhledu.

Terryle

Vcelku jo. Blíženec. Zvědavá jsem a chci vědět co nejvíc, ale povídat dál to nemusím; jenom to, co za to stojí a co nikomu neublíží.
Plus velkej kus z Vodnáře a Vah. Všecko vzdušná znamení… pěkně to do sebe zapadá.

vagra

Přestože jsem Panna,nejsem ani dokonalý,ani vypočítavý.
Tak nevím.Jestli já nejsem dříve narozený.

ReHu

Dá se říct, že v obecné rovině to sedí.

bubca – od vzniku Sluneční soustavy nebylo postavení planet nikdy identické – proto je také každý den pro každého jiný

A horoskopy – tam se najde každý – v tomto nesouhlasím, Záleží na to, o jaký druh horoskopu jde a kdo jej sestavuje.
U sestavování záleží na přesném čase narození a i místě. Ovlivňují ho i rodiče atd. Proto se v něm nemůže najít každý. Tedy v kvalitním horoskoupu, ne v tom zábavném, který se čítá v tisku.

annas

I když jde o obecné znaky, heslo u čtyř znamená odpovídá skutečnosti. Tak se mně lidé jeví.