Drap

Odpovídá někdy admin ?

Posll jsem adminovy tři dotazy . Poslední byl odeslán 26.12,2011 v 5:47 hod. Doposud jsem nedostal žádnou odpověˇ. Podotýkám, že se jednalo o seriozní dotazy .
Doplňuji:
Podle odpovědí tedy odpověděl jen briketce. Mám tedy považovat admina pouze za fiktivní postavu ? Nebo jste dostali odpověď ještě někdo ?

Nejlepší odpověď
bolak

musíš vydržet > http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=JTob­J9HBwVQ

Další odpovědi
Michal Kole

Už jsem tu přes rok a jediné co jsem viděl, že admin něco dopsal do otázky. Pokud si správně pamatuji bylo to pokárání.

briketka10

mě odpověděli na tu otázku o těch hvězdách jak se mi neukazovala od 1000 a neviděla jsem ji na profilu..když už jsem bronzová a mám už přes 1500 bodů..
tak by tedy měli, ale psala jsem 2X odpověděli až druhý den !!
chce to urgovat, nebo to nechat..nevím jak se zachováte ?
mě dnes ubyl poprvé 1 bod taky nevím proč ?

anonym

Koukám, že se nikomu z dotyčných nějak nechce reagovat, tak se podujmu aspoň rámcové odpovědi.
Pokud je mi známo, tak došlo nejméně k 7 oboustranným komunikacím, pravda je, že prý většinou odezvy bývají po jednom až několika dnech.
V současné době se ještě stále dopracovává profilace funkcí programu, především v oblasti vyskakovací lišty pro zamezení opakování otázek a navíc uzávěrka fiskálního roku, tak mohou být provozovatelé zaneprázdněni.
Jinak obecné reakce i pro ostatní uživatele, vkládá admin pod text inkriminované otázky.
P.S. Existují i pobočky pro osobní kontakt na ASPA jak v centrále v Hradci Králové, tak pobočce v Praze Na Palmovce a kromě oficiálního mailu info@…, jsou i další elektronické kontakty.
Možná se ti úspěšní nechtějí chlubit nebo se jen zdráhají se poněkud kompromitovat osobou tazatele.
Doplňuji:
Malý příklad z logiky, v současné době je 34 zlatých a 18 stříbrných. Téměř všichni si napsali o tričko a obdrželi ho, takže asi mail funguje a není fiktivní.
Já jsem si po dohodě u stříbra vyzvedl tričko osobně, díky čemuž jsem měl možnost i přímého kontaktu s menší konzultací o pozadí fungování Odpovědí a dejme tomu, určitého spoluzapojení a zasvěcení mimoprotokolárními cestami.

anonym

No,popravdě říct,asi nejsi pro admina ten pravý,ale dočkej času jako…
Doplňuji:
Jo,to když napíší někteří ze zdejších prominentů,ti dostanou odpověď od adminu snad v doporučeným dopise.

terry

Pokud to uzná za vhodné.
Třeba se jim tvé dotazy nezdály tak důležité.
Mně také neodpověděli.