Zacheus

Odpovídá funkce nejvyššího pana železničáře z Pohádek o mašinkách dnešní funkci generálního ředitele ČD?

Odpovědi
Justin1

Nad tím už jsem se taky zamýšlel. Myslím, že zhruba by to mohlo odpovídat, ale je tu velký rozdíl v tom, že generální ředitel nedělá zároveň přednostu stanice a neobětuje svůj čas na to, aby z vlastního rozhodnutí na vlastní pěst sháněl nepoužitelnou předimenzovanou lokomotivu, kterou prostě chce mít, i když se nikam nevejde. S takovým nejvyšším panem železničářem by nejvyšší pan politik asi spokojený nebyl.

Kepler

To asi ne. Už má konkurenci, která řídí mašinky trochu jinak. Někdy se dokonce stane, že vlaky dodržují jízdní řád, neujede vám přípoj kvůli zpoždění a vagón nesmrdí, jako by tam sto let souložily jen opice a kozy (to jsem fakt na jedné místní trati zažil).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Zacheus

Kepler: Zažil jsi soulož opic a koz ve vagonu?