mladek

Odpovídá cena za chatku(srub)

Mám zájem o tuto chatku v ceně 250 000 kč.Pozemek v pronájmu zahrádkářského svaz,zavedená elektřina,chemické wc,voda na pozemku.Na zahradě dětské hřiště a domek na nářadí.

Fotky zde:
http://odpove­di01.galerie.cz/5742207-srub

Myslíte si,že cena odpovídá této nemovitosti a je to dobrá koupě.K chatce to máme asi 3 km.Dva dospělí,dvě děti a na dovolenou babička.

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Cena je zřejmě více než přiměřená.Pokud se mi tam líbí i okolí, asi bych neváhal.

Další odpovědi
Robert_PM

V jaké je chatka lokalitě? Obecně za 250 tis. Kč dnes nekoupíte skoro nic. V případě, že váháte, vyzkoušejte trik, a to 225 tis. Kč hotově při podpisu smlouvy, resp. v prostorách katastru po podání návrhu na vklad vlastnického práva.