Krepy

Odpovědi pro nově zaregistrované

Myslíte si že je správné že nivě zaregistrování uživatelé dokud nedosáhnou 100 bodů mají limit pouze 10 odpovědí na den? Otázky chápu, ale odpovědi ne. Když přece někdo zná odpověď a najednou nemůže odpovědět, je to podle mě dost blbé.

Dal bych ten limit třeba dokud nedosáhnou 10 bodů, ale 100 je moc…
Doplňuji:
Drape, jen chci znát názor ;)

Nejlepší odpověď
Bedy

Ono to je částečně ochrana proti robotům. Nebojte, budů dosáhnete za nedlouho.

Další odpovědi
Drap

Plačeš dobřže, ale na špatném hrobě. Pokud máš něco proti pravidlům, musíš se obrátit buď na administrátora a nebo na majitele stránek. Řešit to tady je k ničemu. Nikdo z uživatelů to nemůže ovlivnit

blesk26

Souhlasím s Bedym, asi je to ochrana proti tomu, kdyby si někdo udělal účet za účelem škodit … jako například ti roboti.