Heřman

Odpovedi.cz – obrázek profilu

Dobrý den. Chci se zeptat jestli jde změnit obrázek profilu (avatar) než co máte v hlavní nabídce. Děkuji za odpověď Heřman.

Nejlepší odpověď
iceT

Vidím,že máte propojení s FB,takže to jde,ale v první řadě si musíte změnit profilovku na facebooku a zároveň se vám změní avatar i zde.Jinak to nejde.

Další odpovědi
Evasky

Souhlasím.A nebo si kliknete na svůj profil a dáte upravit a jak máte avatar,tak dáte vybrat jiný.