Avatar uživatele
Ponytail

Odpovedi.cz mi poslední dobou nefungují.

Poslední dobou mě Odpovědi nějak zlobí. Napíšu odpověď a pod otázkou se neobjeví. Dm palec k odpovědi, která se mi líbí, palec se neobjeví. Takto to trvá už asi 3 dny. Prohlížeč mám stále stejný (Chrome), zkoušela jsem smazat cookies, ale to nepomohlo. Máte někdo stejný problém?
Doplňuji:
Chudst – díky za tipy. Zkusila jsem IE, ten samý problém, ted tu jsem v Mozille a ta je v pořádku. Právě mě zarazilo, že problémy začly až teď. Chjo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym, casey před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Nene, mne funguji v pohode. Na to se nabizi nejjednodussi reseni: zkuste chvili pouzivat napriklad vestaveny IE, ktery jiste mate. Pokud to v nem bude fungovat, tak je chyba v Chrome. Pokud to v nem take nebude fungovat, je chyba asi ve vasem uctu a pak bych kontaktoval administratory.
Doplňuji:
Zajimave. Tak ja to odesilam take z Mozilly, takze je teoreticky mozne, ze z jinych prohlizecu to blbne. Zkuste se ozvat adminum.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

Pouzivam operu , ale ted jsem zkusil i IE a ok.

Vyzkousej se jeste prihlasit z jineho PC, jestli muzes. Problem s profilem se mi nezda, navic mozilla jde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

fungují v pořádku.
jen na ně nemám čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Mě vše běží jak má

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

V pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek