Ponytail

Odpovedi.cz mi poslední dobou nefungují.

Poslední dobou mě Odpovědi nějak zlobí. Napíšu odpověď a pod otázkou se neobjeví. Dm palec k odpovědi, která se mi líbí, palec se neobjeví. Takto to trvá už asi 3 dny. Prohlížeč mám stále stejný (Chrome), zkoušela jsem smazat cookies, ale to nepomohlo. Máte někdo stejný problém?
Doplňuji:
Chudst – díky za tipy. Zkusila jsem IE, ten samý problém, ted tu jsem v Mozille a ta je v pořádku. Právě mě zarazilo, že problémy začly až teď. Chjo.

Nejlepší odpověď
chudst

Nene, mne funguji v pohode. Na to se nabizi nejjednodussi reseni: zkuste chvili pouzivat napriklad vestaveny IE, ktery jiste mate. Pokud to v nem bude fungovat, tak je chyba v Chrome. Pokud to v nem take nebude fungovat, je chyba asi ve vasem uctu a pak bych kontaktoval administratory.
Doplňuji:
Zajimave. Tak ja to odesilam take z Mozilly, takze je teoreticky mozne, ze z jinych prohlizecu to blbne. Zkuste se ozvat adminum.

Další odpovědi
casey

Pouzivam operu , ale ted jsem zkusil i IE a ok.

Vyzkousej se jeste prihlasit z jineho PC, jestli muzes. Problem s profilem se mi nezda, navic mozilla jde.

arygnoc

fungují v pořádku.
jen na ně nemám čas.

hanulka11

Mě vše běží jak má

dědapetr

V pohodě.