Fallen Angel

odpovědi.cz

Nemyslíte si, že tento server pozbyl účelovosti? Probírám se tak příspěvky a otázkami a čím dál tím více zjišťuji, že místo toho, aby sem lidi psali, když něco nutně potřebují, se z toho stal chatroom. Docela mi to vadí. Co vy na to?

Odpovědi
anonym

Mě to neva a je mi putna.!Proto je tu kategorie ankety a zábava,když tak si zádávejte jen kategorie co vás zajímají a na otázky vámi položené vám vždy někdo poradí,odpoví,tomu věřím,je zde mnoho uživatelů,co jsou opravdu velmi dobří např.právo,internet a počítače.

kropitko

dudu

Ano, bohužel z těchto stránek se stala drbárna, , aréna narcistů, poradna lenošných studentů, občas i studnice rad pro galérku a místo prezentací extravagantních názorů. Přesto zde zůstávám a míním publikovat svoje příspěvky. I nadále zde k mojí radosti prezentují názory a vědomosti časem prověření účastníci a je mi ctí dát občas najevo také svůj názor a léty nabyté poznatky.

anonym

chcete tedy říct že jste narcis?