Pepan77

Odpověděla mi úplně jinak .. poraďte ..

Zeptal jsem se jí . .kdy se uvidíme a jestli je z její strany ještě zájem .. a ona mi na to neodpověděla .. ale odepsala mi .. co dělala atd .. .. (zatím bylo jedno rande)

Nejlepší odpověď
manon

Moc dobře to nevypadá. Asi ji zkusíš ještě někam pozvat, pokud o ni máš zájem – pak uvidíš. Těžko soudit.

Další odpovědi
Damiana

Stríktně tě neodmítá, vypráví o sobě…Dělá fóry. Je to dobře a je to výzva. Snaž se. 🙂

BagetaB

Udelej romanticke gestlo … bud te odpalkuje, nebo to prijme … treba z toho nakonec neco bude… hlavne neves halvu .. :)

Pepan77

:) .. děkuju za podporu .. :) .. pozvala mě k sobě na oběd .. :)

huxa

gratuluji :) ženy jsou komplikované, viď?